Temas

Bootstrap Image Preview

Temas


Temas; bir yetişkinin aklından ve gönlünden geçen ikilemlerini, kendinde ve ilişkilerindeki keşiflerini, farkındalıklarını içeren bir paylaşım platformu. Bölümler boyunca yapılacak paylaşımlar, ilgili konuya ilişkin, “Acaba ben ne düşünürdüm? Ne hissederdim? Ne yapardım?” gibi sorularla ve kendinizle temasa geçmenizi tetikleyen karşılaşmalarla dolu olacak. İlerlemek, büyümek, gelişmek kavramlarının anahtarı olarak sunulan diyalog, farkındalık ve davranış değişikliği uygulamaları seri boyunca her yerde kendini gösterecek.Ateş Ataseven

1975’te Salihli’de doğdu. 1997’de İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonometri Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı. Kurumsal hayata atıldıktan sonra farklı sektörlerde, satış bazlı görevlerde çalıştı. Sırasıyla Koçfinans, GlaxoSmithKline, British American Tobacco ve Nokia’da sahadan merkez ofis görevlerine kadar birçok farklı rol ve sorumluluk üstlendi. 2012’te Ufukkoç Danışmanlık Şirketi’nde eğitim danışmanı olarak eğitim ve gelişim alanında çalışmaya başladı. Ertesi yıl halen eğitim danışmanı olarak görev yaptığı Management Centre Türkiye’ye katıldı. 2012-2017 yılları arasında Işık Üniversitesi’nde eMBA, Middlesex Üniversitesi’nde MCCLO yüksek lisans programlarına katıldı. Noble Manhattan International’dan sertifikalı koçluk, Hanna Nita Scherler’in düzenlediği Gestalt eğitim programından “Gestalt uygulayıcılığı” dereceleri aldı. 2018’de Management Centre Türkiye’nin iletişim temelli eğitim platformu da olan kendi şirketi The Contact’ı kurdu. 2019 yılında CTI Co-Active Coaching programını tamamladı.

Hayatı boyunca doğaya ve pek çok farklı sosyal alana ilgi duydu. Özel ilgi alanları arasında tüplü dalış, kayak, litesurf, bateri, motosiklet, bisiklet, triatlon, fotoğrafçılık ve basketbol yer alıyor. Halen eşi Özlem ve çocukları Alp ve Öykü’yle birlikte İstanbul’da yaşıyor.

Type and hit enter