Podcast'e Soru Sor

Kaydet - Dinle - Gönder

Kaydı başlatmak için şartları kabul etmeniz gerekmektedir.

Bildirimler

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Podcast Dinliyoruz?

Bekir Ağırdır’ın “Hikayesini Arayan Gelecek” kitabında geleceğimizi şekillendirecek üç konudan bahsediliyor. İklim Krizi, Göç ve teknolojik gelişmelerin beraberinde getirdiği “Hızlı Yaşam.” Bu kadar hızlı akan hayatın, bilginin içinde hepimiz bir yerlere yetişmeye, geride kalmamaya çalışıyoruz. Ancak bir gün hala 24 saat ve zamanı efektif değerlendirme, daha eğlenceli hale getirme arayışının neticesinde karşımıza podcastler çıkıyor. Bilgi almak, gülmek, hayal etmek, ilham almak, kişisel gelişimimizi sağlamak gibi birçok farklı beklentiye cevap veren podcastleri ücretsiz dinliyoruz.

Podcast Reklamı Nedir?

Podcastler Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts başta olmak üzere birçok platformdan ücretsiz dinleniyor ve yaratıcılar bu platformlardan gelir elde etmiyorlar. İçeriklerin sürdürülebilir olması ve yaratıcıların gelir elde edebilmeleri için Podcast reklamlarının önemi çok büyük. Bu sayede yaratıcılar daha nitelikli içerik üretmeye devam ediyor, markalar hedef kitlelerine ulaşıyor ve etkileşimini arttırıyor.

Size Nasıl Ulaşabilirim?

Bizlere iletişim sayfamızdan veya [email protected] üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yeni bölümler ne sıklıkta çıkıyor?

Bazı Podcast şovlarımız haftalık olarak çıkarken, bazı şovlarımızın yeni bölümleri dönemsel olarak çıkmakta. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek, tüm gelişmeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Podcastler Nereden Dinlenir?

Podcastler RSS Feed ile bir hosting üzerinden farklı platformlara dağıtılır ve ücretsiz dinlenir. Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts Türkiye’de podcastlerin en çok kullanıldığı uygulamalar. Bunun haricinde birçok farklı uygulamadan podcastler yine ücretsiz dinlenebilir.

Podcast Dizisi Nedir?

Podcast dizileri temelini radyo tiyatrosundan alan, fakat tek bir lokasyon değil farklı lokasyon ve atmosferlerin oluşturulmasıyla dinleyicinin hayal gücünün sürekli zorlandığı içeriklerdir. Senaryosu, yönetmeni ve oyuncuları ile önemli bir prodüksiyon ve post prodüksiyon süreci yürütülür. Amacımız dinleyicilerimizin dizileri hayal gücünde izlemelerini sağlamak ve kendilerine eşsiz bir deneyimi yaşatmaktır.

S.S.S sekmesinde aradığım sorulara cevap bulamadım ne yapmalıyım?

Bize [email protected] üzerinden ulaşarak, tüm sorularınızı sorabilirsiniz.